Hírek
2024. okt. 22.
Admin
Oktatói Szolgálati Emlékérem átadása
Ma egy különleges alkalomra gyűltünk össze, hogy kifejezzük hálánkat és megbecsülésünket Velenyákné Vanta Anna tanárnő iránt, aki 1981 óta szolgálja iskolánkat, és több mint 40 éven át elkötelezetten dolgozott a gyermekek oktatásáért és neveléséért.

Tanárnő angol, magyar és orosz nyelv tanáraként nemcsak a tudás átadásában, hanem a tanulók személyes fejlődésében is kiemelkedő szerepet játszott.
Szaktanári és osztályfőnöki munkáját a magas színvonal, a változatos pedagógiai módszerek alkalmazása és a diákokra való egyéni odafigyelés jellemzi. Mentortanárként segítette és mai is segíti a Miskolci Egyetem angol szakos hallgatóit, és hosszú éveken át irányította az idegen nyelvi munkaközösséget, gazdagítva iskolánk nyelvi programjait.
Az ő irányításával számos angol nyelvi versenyt, témahetet és próbanyelvvizsgát szerveztünk, amelyek jelentős mértékben hozzájárultak a diákok nyelvtudásának fejlesztéséhez.
Ma, amikor átadjuk számára a Kulturális és Innovációs Minisztérium által adományozható Oktatói Szolgálati Emlékérmet, szeretnénk megköszönni az áldozatos munkát, amit az évek során végzett a Bláthy diákjai érdekében!
KAPCSOLÓDÓ HÍREK

75 év – közös ünnep a Bláthyban
Különleges megtiszteltetés volt számunkra, hogy a tanévnyitó ünnepségen Tóth-Szántai József polgármester úr, egykori bláthys diák is velünk ünnepelt, és köszöntötte a jövő nemzedékét.
2025. szept. 1.

Ünnepélyesen megnyitottuk iskolánk 75. jubileumi tanévét
Köszönjük vendégeinknek, diákjainknak, a szülőknek és kollégáinknak, hogy velünk ünnepeltek!
2025. szept. 1.